خدمات ما

مراسم نامزدی و عروسی

تزئین فضا و محیط اهمیت زیادی در برگزاری تشریفات مجالس مهمی مثل عروسی و نامزدی دارد.  گل آرایی عروسی و نامزدی بخش مهمی از بار زیبایی مجالس را به دوش می کشد خدمات ما میتواند شما را در این زمینه یاری کند

که در قسمت های مختلف تالار پذیرایی گل آرایی زیبایی انجام شود که عبارتند از: گل آرایی میز مدعوین، گل آرایی فضای ورودی تالار یا باغ عروسی، گل آرایی فضای داخلی برگزاری جشن و یا …

ادامه مطلب

برگزاری میهمانی های دوستانه

که معمولا جوانان آنرا برگزار می کنند و در خانه میزبان جشن و مهمانی گرفته شده و همه به صحبت و یا گاهی جشن و شادی مشغول می شوند. خدمات ما میتواند شما را در این زمینه یاری کند .

این رسم در کشورهای غربی رواج زیادی دارد و معمولا میزبان زحمت زیادی برای پختن یک شام یا نهار درجه یک را به خود نمی دهد و بلکه ممکن است که مهمانان غذا یا نوشیدنی های خودشان را با خود به مجلس دوستانه ببرند

ادامه مطلب

گل آرایی مراسم تولد کودکان و بزرگسالان

جشن تولد را شاید بتوان مهمترین و خاطره انگیزترین مهمانی برای کودکان و حتی بزرگسالان دانست. عکس های جشن تولد و فیلم جشن تولد می توانند برای آینده به یادگار بماند و یادآوری آن برای افراد خوشایند و جذاب باشد. خدمات ما می تواند  زمینه شما را یاری کند و گل فروشی ژینو مفتخر است لبخند رضایت شما را میبیند.

کودکان در این مهمانی احساس شادمانی و حس میزبانی فراوانی دارند. البته در هر صورت حتی اگر جشن تولد نیاز به خدمات ..

ادامه مطلب

خدمات ما گل فروشی ژینو

برگزاری همایش ها و افتتاحیه ها و موسسات

این مراسم به منظور برگزاری جشن به مناسبت راه اندازی شرکت و موسسه گرفته می شود. ولی شاید جنبه تبلیغاتی چنین جشنی اهمیت بیشتری داشته باشد. بر خلاف برگزاری مراسم عروسی، در مراسم افتتاحیه شرکت ها و موسسات معمولا از صاحبان شرکت ها و شاغلان در عرصه های مرتبط در کنار مسئولین و مقامات دعوت به عمل می آید.

استفاده از خدمات ما گل فروشی ژینو را به شما پیشنهاد میکنیم .

ادامه مطلب

برگزاری مهمانی بازگشت از سفر

معمولا این مهمانی جهت خوش آمد گویی به فردی که از سفرهای زیارتی و یا پس از سالها دوری از شهر یا کشور به منزل پدری بازگشته، گرفته می شود.

این سنت جزء رسوم زیبایی است که بیشتر در کشورهایی مانند ایران جشن گرفته می شود.

شما می توانید از خدمات ما گل فروشی ژینو بهترین تجربه را داشته باشد .

 

ادامه مطلب

مهمانی خداحافظی (Goodbye Party)

این نوع مهمانی که چند سالی است در کشور ما هم باب شده، جهت بدرقه و خداحافظی با شخصی که قصد سفر درازمدت به خارج (جهت مهاجرت یا ادامه تحصیل) را دارد، برگزار می شود. شما می توانید با استفاده از خدمات ما گل فروشی ژينو بهترین باشید.

معمولا رسم بر این است که خود شخص مسافر دوستان اش را به خانه یا رستوران دعوت می کند و ممکن است در آن شب دوستانش به رسم یادگاری هدایایی به او بدهند.

ادامه مطلب

ما مفتخریم که لبخند رضایت شما را می بینیم .