نمونه کار

در این فروشگاه شما با نمونه کارهای بسیار زیبا و هنرمندانه با استفاده از متد های اروپایی و نمونه کارهای به روز دنیا در گل فروشی ژینو زیر نظر اولین بانوی گل آرای ایران سرکار خانم توکلی آشنا میشوید و از نمونه کارهای ایشان لذت می برید .

گل فروشی ژينو با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سرویس و نمونه کارها، همگام با معیارهای روز دنیا در زمینهخرید گل، این افتخار را دارد که پیام رسان شادی شما باشد.

ورق بزنید و مشاهده کنید 

کمی تجربه از من برای شما :

ایران از لحاظ شرایط اقلیمی برای تولید گل و گیاه جزو ۱۵ کشور اول جهان است. بسیاری از گل و گیاهان زینتی که در دنیا از جمله گل‌های پیازی، پامچال، میخک، گلایل و لاله‌ در کشور ما موجود است.

باتوجه به اینکه واردات گل و گیاه به كشور ممنوع است و همین امر بازار خوبی را برای تولیدكنندگان این حوزه به وجود آورده است و هر كسی می تواند وارد این شغل شده و در آن فعالیت كند.

این کار در نگاه اول ممکن است آسان و بی‌دردسر به نظر برسد، اما کسی که می‌خواهد در این حرفه وارد شود و سرمایه‌گذاری ‌کند، باید مطالعات کافی در این زمینه داشته باشد.

از متخصصان و مشاوران موفق در این رشته‌ مشورت بگیرد و من در این راستا از موسسه بوی گل سپاس فراوان دارم که مرا در این زمینه یاری کردند .

شروع کار گلفروشی :

برای شروع كار داشتن مدرک معتبر فنی حرفه ای حرف اول را میزند. افرادی که وارد این حرفه می‌شوند باید ابتدای كار تخصص و تجربه‌های لازم مثل گل‌آرایی و تولیدگل را داشته باشند . اگر این مهارت‌ها را نداشته باشند نمی‌توانند موفق شوند و من کلیه این مهارت ها را در بوی گل فرا گرفتم طبق تجربه من دو گروه از افراد در این حرفه موفق‌ترند .

یک دسته افرادی که تحصیلات دانشگاهی در زمینه‌کشاورزی دارند و بستر مناسبی برای ورودشان به این حرفه وجود دارد. دسته دوم کسانی که ازطریق استاد- شاگردی، گل‌آرایی و تولیدگل را فراگرفته و وارد این حوزه می‌شوند .

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مزایا و برتری‌های شغل گل فروشی نسبت به سایر شغل‌ها این است که تمام محصولات به صورت نقد به فروش می‌رسد .

در پس آن مواد اولیه مصرفی به صورت امانی، اقساطی و یا به صورت تسویه مدت‌دار از بازار های گل فروشی یا تولید کنندگان گل و گیاه خریداری می‌گردد، که این امر موجب به وجود آمدن گردش مالی مناسب دوره‌ای و حساب‌های بانکی معتبر می‌گردد.