گل آرایی مجالس شما

گل آرایی مجالس نامزدی و عروسی 

ما در گل فروشی ژینو بیش از صد ها پروژه گل آراییبرای انواع خدمات مجالس  دریافت کرده ایم وسعی ما در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود بوده است. گل فروشی ژینو شریک قابل اطمینان شما برای گل آرایی مراسم هست .

تزئین فضا و محیط اهمیت زیادی در برگزاری تشریفات مجالس مهمی مثل عروسی و نامزدی دارد.  گل آرایی عروسی و نامزدی بخش مهمی از بار زیبایی مجالس را به دوش می کشد و در قسمت های مختلف تالار پذیرایی انجام می شود که عبارتند از: گل آرایی میز مدعوین، گل آرایی فضای ورودی تالار یا باغ عروسی، گل آرایی فضای داخلی برگزاری جشن و یا سایر فضاهای مورد نظر عروس و داماد که میتواند استفاده از تکنیک های گل آرایی مدرن و یا ساده گل آرایی جلب توجه کنند.

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

جایگاه عروس و داماد مرکز توجه است پس خدمات مجالس عروسی در گل آرایی آن میبایست دقت فراوانی به خرج دهد

گل آرایی ورودی عروسی

گل آرایی و تزئین فضای ورودی تالار یا باغ عروسی، به معنای محترم شمردن ورود مهمانها به فضای جشن عروسی است. این گل ها می توانند مصنوعی باشند تا در مقابل تغییرات آب و هوایی و یا بارش برف و باران از بین نروند. در عین حال زیبایی و شباهت گل های ورودی، به گل طبیعی اهمیت دارد.

گل آرایی میز مدعوین عروسی

زمانی که مهمانان عروسی بر روی صندلی ها و کنار میزهای تزیین شده پذیرایی عروسی می نشینند، انتظار دارند میز به بهترین شکل ممکن طراحی و دیزاین شده باشد. گل آرایی مناسب و قرار دادن گل های زیبا بر روی میزهای تمامی میهمانان در روحیه آنان تاثیرات مثبتی دارد. البته باید توجه داشت که حجم گل ها به اندازه ای نباشد که فضای زیادی از میز را اشغال کند و اجازه پذیرایی از مهمان را بگیرد.

در گل فروشی ژینو با در مجالس شما همراه شماست .

برگزاری میهمانی ها

مهمانی رفتن و مهمانی گرفتن از سنت های کهن ایرانیان است. ایرانیان در مهمان نوازی زبانزد جهانیان هستند. ایرانیان در یک مهمانی نهایت تلاش و کوشش خود را در فراهم آوردن اسباب، امکانات و خوراک دلپذیر برای مهمانان می کنند. در ایران مهمان را حبیب خدا می دانند و از این رو رضایت خاطر او را بسیار ارزشمند می شمارند. در یک مهمانی میزبان بهترین اسباب و خوراک ممکن بهترین مکان منزل و بهترین شرایط را گاهی حتی بیش از توان خودشان برای رضایت خاطر مهمان فراهم می آورد.

در واقع برگزاری به شیوه مناسب و در شان خانواده نوعی ابراز محبت و دوستی در بین ایرانیان محسوب می شود. امروزه بویژه در مراسم خاص مهمانی معمولا به دعوت میزبان انجام می شود. اگر چه در تمام مهمانی ها رعایت اخلاق در کنار آداب و رسوم اهمیت بسزایی دارد ولی در مهمانی های رسمی نظیر مراسم نامزدی، یادبود و… رعایت آداب و رسوم دارای اهمیت بیشتری است و گاهی رعایت نکردن برخی از آن ها ممکن است باعث ایجاد شبهه و ناراحتی شود.

null

گل آرایی مراسم تولد

جشن تولد را شاید بتوان مهمترین و خاطره انگیزترین مهمانی برای کودکان و حتی بزرگسالان دانست. عکس های جشن تولد و فیلم جشن تولد می توانند برای آینده به یادگار بماند و یادآوری آن برای افراد خوشایند و جذاب باشد. کودکان در این مهمانی احساس شادمانی و حس میزبانی فراوانی دارند. امروزه در بسیاری از کشورهای جهان، برگزاری جشن تولد بزرگسالان به اندازه جشن تولد کودکان هم اهمیت دارد.

البته در هر صورت حتی اگر جشن تولد باشکوه و گسترده برگزار شود باز هم تفاوت های زیادی با سایر جشن ها و خدمات مجالس (مثلا برگزاری جشن نامزدی و یا برگزاری مراسم عروسی) دارد.برگزاری این مراسم می تواند آمیزه ای از شیوه های خلاقانه و مدرن باشد. نحوه تزیین و دکوراسیون، برگزاری مراسم همراه با موسیقی مناسب، عکاسی و فیلم برداری، بازی و سرگرمی و مسابقه هر کدام می تواند با خلاقیت های بسیاری همراه باشند تا جشنی بیادماندنی و رویایی در خاطر انسان به یادگار گذارد.

null